TELLIMINE

Kuidas tellida mööbel meilt?

Palun mõõtke kõigepealt ära ruum, kuhu Teie nägemusel uus mööbel peab mahtuma. Pange kirja kõikvõimalikud mõõdud, mis on võimalik võtta – uste ja akende asukohad ja mõõdud, lae kõrgus, veetorude, elektrikontaktide ja ventilatsiooni ava asukohad. Võimalusel joonistage täiesti vabas vormis oma nägemus enda uuest mööblist koos mõõtudega ning mõelge välja meelepärane toon. Hea oleks, kui on olemas mingisugune nägemus ka soovitavatest materjalidest – melamiinplaat, spoonplaat, täispuit – valik on väga lai. Milline võiks olla mööbli pinnaviimistlus, kas lakitud, kõrgläikega värv või hoopis poolmatt värv.

Kui oleme saanud teilt vajalikud andmed, koostame vajadusel mööbli projektjoonise. Kuulame ära Teie nägemuse, arvestame kindlasti nendega ning pakume oma kogemusest välja ka omapoolseid ideid ja lahendusi. Kui Teil on juba olemas täpne ettekujutus oma tulevasest mööblist, siis jääb meie ülesandeks paika panna mööbli täpsed mõõdud. 3D projektjoonise koostamine on üldjuhul lisatasu eest.  Projektjoonise koostamine sisaldub mööbli hinnas juhul, kui tellite mööbli meilt.

Kui oleme jõudnud joonise ja materjalide valikuga lõpliku lahenduseni ning kokkuleppele hinnas, siis vormistame tellimuse eelnevalt kooskõlastatud hinnapakkumise alusel. Tellimus jõustub  50% ettemaksu laekumisega pakkumise hinnast. Tellimuse lõplik (100%) tasumine toimub enne mööbli paigaldust või üleandmist, juhul kui mööbel on tellitud ilma paigalduseta.