BLOGI

Nõudepesumasin on arenenud heaolutooteks

Nõudepesumasin on arenenud heaolutooteks

Kui varem oli masina ostjatele tähtis eelkõige veekulu kokkuhoid võrreldes käsipesuga, siis nüüd muretsetakse abimees majja rohkem ikka mugavuse ja aja kokkuhoiu pärast. Mürisev ja nõusid kolistav kobakas kööginurgas, mis andis märku köögi suurusest ja omanike jõukusastmest, on jäädavalt läinud. Asemele on astunud vaikselt sumisevad pisikesed nõudemasinad, mida saab tõsta lauale, riiulile või kuhu tahes(…)

Muuda köögis veedetud hetked enda jaoks meeldivaks

Muuda köögis veedetud hetked enda jaoks meeldivaks

Köögimööbli valikul ja disainimisel tuleb mõelda oma igapäevastele vajadustele. Kööki planeeritavate kappide, riiulite, sahtlite ja köögitehnika paigutus on väga tähtis. Köögitarvikute ja toiduainete korrapärane hoiustamine lihtsustab nende leidmist ning seeläbi võimaldab maksimaalset keskendumist toiduvalmistamisele. – Valgustid köögimööblis – Õhupuhasti – Ülemiste kappide asetus – Köögitarbed käeulatuses – Töötasapinna kõrgus – Kraanikausi, pliidiplaadi ja külmiku paiknemine(…)

Tulekul on külmikute uus põlvkond

Tulekul on külmikute uus põlvkond

Uuringute järgi on külmkapp üks enim elektrit tarbiv kodumasin. Sestap ongi ettevõte LG Electronics tootnud uusima energiasäästliku ja paljude funktsioonidega külmikutesarja, kuhu kuuluvad külmkapid ja sügavkülmikud on koguni kuni 50% energiasäästlikumad kui senised mudelid! Uued LG külmikud on varustatud ka igasuguste uute ja põnevate funktsioonidega, nagu näiteks: Total No Frost (tagab, et jahutusprotsess on kiire(…)

Miele pliidiplaadid

Miele pliidiplaadid

Innovatiivne tehnika ja elegantne disain on koostisosad, mis muudavad keetmise Miele pliidiplaadil veelgi mugavamaks ja meeldivamaks. Induktsioon keeduala soojenemise kiirust võib võrrelda gaasiplaadiga – mõne sekundiga saavutatakse maksimumvõimsus. Disaini toonitavaks alternatiiviks levinud metallraamile on lihvitud äärega pliidiplaat või taielikult tööpinda uputatud raamita keeduplaat, mis moodustab töötasapinnaga ühtse terviku. Kes aga soovib oma köögis rohkem eksperimenteerida,(…)

Miele nõudepesumasinad

Miele nõudepesumasinad

Aastal 1929 toodeti Miele tehases Euroopa esimene nõudepesumasin. Siis oli nõudepesumasin ümmargune ja nõud asetati sisse pealt. 80 aastat hiljem on nõudepesumasin muutunud Hightech-seadmeks paljude programmide ja lisafunktsioonidega. Nõudepesumasin ei ole dekoratsioon, vaid peab täitma tähtsat ülesannet: see peab nõud korralikult, samas õrnalt, puhtaks pesema ja kuivatama, säästma vett ja elektrit ning lisaks veel töötama vaikselt. Tänu(…)

Fisher & Paykel sahtel-nõudepesumasin ja sahtel-külmik

Fisher & Paykel sahtel-nõudepesumasin ja sahtel-külmik

Fisher & Paykel on tuntud oma innovaatiliste kodumasinate poolest, mille märksõnadeks on tehnoloogia, kasutajasõbralikkus, keskkonnateadlikkus ja disain. Fisher & Paykel innovatiivses tootevalikus on ergonoomilised sahtel-nõudepesumasinad ja sahtel-külmik. Sahtel-nõudepesumasinat  iseloomustab kompaktne tehnoloogia, et tagada võimalikult suur maht nõudepesumasina sahtlis. Unikaalne mootori tehnoloogia, intelligentne elektroonika ja lihtsa mehaanika kombinatsioon annab tulemuseks rohkem ruumi nõudele ja parima pesutulemuse.(…)