Täidame Teie kodu sisustamise soovid!

Köögimööbel

Uue köögi planeerimisel peaks silmas pidama seda, et köögimööbel peab täitma funktsionaalset rolli meie igapäevaelus ning köök on ruum, kus veedame arvestatava osa oma päevast. Hästi tehtud köögimööbel kutsub inimesi kööki askeldama ja toitudega eksperimenteerima. Vormime mööblisse Teie soovid. Materjalid ja furnituur, mida köögimööbli valmistamiseks kasutame, on vaid parimatelt tootjatelt ning valikuvõimalusi on palju.Täidame Teie kodu sisustamise soovid!

Liuguksed ja garderoobid

Riiete ja pesu hoiustamine on alati probleemne, kuid läbimõeldud ning perspektiiviga ehitatud garderoobid aitavad lihtsustada hommikust kiiret riiete valimist. Garderoobikappide projekteerimisel lähtume eelkõige Teie vajaduste analüüsist. Garderoobidele pakume ka erinevaid liuguksi. Telli liuguksed ja lükanduksed ning garderoob Hene-st.Täidame Teie kodu sisustamise soovid!Täidame Teie kodu sisustamise soovid!

Vannitoamööbel

Vannituppa mööbli valik on suurel määral seotud üldise stiili ja värvivaliku põhjal. Vannitoas veedetud aeg peaks olema meeldiv ja vannitoamööbel peab täitma funktsionaalset rolli. Standardlahendused jätavad mõnikord ruumi maksimaalselt kasutamata ja seega on ka asjade hoiustamine problemaatilisem.Täidame Teie kodu sisustamise soovid!

Baarimööbel ja baariletid

Omame arvestatavat kogemust erineva baarimööbli, välibaaride, terrassibaaride ja baarilettide valmistamisel, nii kohvikutesse, loungedesse, restoranidesse kui ka ööklubidesse. Valmistame ka mobiilseid baarilette, millede raamiks kasutame peamiselt alumiiniumtoru, tänu sellel on baariletid väga kerged ja hästi transporditavad. Samuti valmistame eritellimusel erinevaid pudeli- ja veiniriiuleid, nii kauplustesse kui restoranidesse parema väljapaneku saavutamiseks.